Beszerzési asszisztens munkalehtőség

Beszerzési asszisztens pozícióra keresünk munkatársakat

Beszerzési asszisztens

A Z Elektronika a hazai elektronikai ipar egyik meghatározó szereplője, mely elsősorban kísérleti és kisszériás gyártásairól, valamint liftvezérléseiről ismert. Nagymegrendelők igényeit is kielégítő, magas szintű minőségbiztosítási rendszerrel rendelkező gyártási rendszert működtetünk. A folyamatos fejlesztésnek köszönhetően a legmodernebb technológiával, magas színvonalon nyújtunk szolgáltatásokat az elektronikai fejlesztés, tervezés, gyártás területén. Magasan képzett, az innovációra nyitott, elkötelezett munkatársainknak köszönhetjük, hogy cégünk a dél-dunántúli régió egyik leggyorsabban növekvő vállalkozása. Sikereinkben fontos szerepet játszik a ránk jellemző csoportkultúra, és a cégen belüli tudástranszfer. Embercentrikus, rugalmas munkaszervezés mellett, jelentős energiát fordítunk munkatársaink képzésére, fejlesztésre, fiatal tehetségek bevonzására.

Beszerzési feladatok támogatása:

  • Megrendelések utánkövetése
  • Adatgyűjtés, Riport készítés
  • Részmunkaidős munkavégzés

Elvárások:

  • Excel ismeret
  • Angol nyelv ismerete
  • Felelősségtudat
  • Nyitott hozzáállás, tanulási hajlandóság.
  • Önálló, precíz, részletekre érzékeny munkavégzés
  • Legyél lelkes és merj kérdezni!

Amit ajánlunk:

  • Tapasztalatszerzésre és látókör szélesítésre alkalmas légkör és folyamatok.
  • Bepillantás egy hazai és nemzetközi terepen működő gyártóvállalat életébe.
  • Anyaggazdálkodási ismeretek megszerzése, melyek egy multinál is alkalmazhatóak.

Imserd meg a vezetőséget:

info@zelektronika.eu