Logisztikai ügyintézőt keresünk

Innováció iránt elkötelezett, dinamikusan növekvő elektronikai fejlesztő-gyártó vállalat keres új munkatársat.

Logisztikai ügyintéző

A Z Elektronika Kft 1997 óta működik Pécsett, mint elektronikai fejlesztő és gyártó cég, a hazai elektronikai ipar egyik meghatározó szereplőjeként. Teljes mértékben magyar tulajdonú vállalkozás vagyunk. A folyamatos fejlesztésnek köszönhetően a legmodernebb technológiával, magas színvonalon nyújtunk szolgáltatásokat az elektronikai fejlesztés, tervezés és gyártás területén. Közel 200 képzett, innovációra nyitott, munkatársunknak köszönhetjük, hogy cégünk a dél-dunántúli régió leggyorsabban növekvő vállalkozása. Sikereinkben fontos szerepet játszik a ránk jellemző csapatkultúra és a cégen belüli tudásátadás. Az emberközpontú, rugalmas munkaszervezés mellett, jelentős energiát fordítunk munkatársaink képzésére, fejlesztésre, fiatal tehetségek bevonására.

Feladataid közé fog tartozni:

  • a szállítások szervezése a határidők és gazdasági szempontok figyelembevételével
  • számlák elkészítése és kapcsolattartás a szállítókkal és vevőkkel
  • a szállítási igények felmérése, rendszerezése a szervezeti egységek információi alapján
  • a szállítások, ütemtervi módosulások kezelése
  • a vámolással kapcsolatos feladatok ellátása

Jelentkezz, ha:

  • rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • van legalább 1-3 éves tapasztalatod szállítások szervezésében, és számlák elkészítésében
  • legalább középfokon beszélsz angolul vagy németül
  • magabiztosan használod a MS Office programokat
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs képességgel rendelkezel

Előnyt jelent számodra, ha:

  • dolgoztál SAP vállalatirányítási rendszerben

Az eredményes munkádért biztosítjuk:

  • korrekt fizetést
  • egészségpénztári kártyát
  • stabil munkahelyet
  • barátságos munkakörnyezetet
  • támogatjuk munkába járásod