Minőségbiztosítási mérnököt keresünk

Innováció iránt elkötelezett, dinamikusan növekvő elektronikai fejlesztő-gyártó vállalat keres Minőségbiztosítási mérnököt.

Minőségbiztosítási mérnök

A Z Elektronika a hazai elektronikai ipar egyik meghatározó szereplője, mely elsősorban kísérleti és kisszériás gyártásairól, valamint liftvezérléseiről ismert. Nagymegrendelők igényeit is kielégítő, magas szintű minőségbiztosítási rendszerrel rendelkező gyártási rendszert működtetünk. A folyamatos fejlesztésnek köszönhetően a legmodernebb technológiával, magas színvonalon nyújtunk szolgáltatásokat az elektronikai fejlesztés, tervezés, gyártás területén. Magasan képzett, az innovációra nyitott, elkötelezett munkatársainknak köszönhetjük, hogy cégünk a dél-dunántúli régió egyik leggyorsabban növekvő vállalkozása. Sikereinkben fontos szerepet játszik a ránk jellemző csoportkultúra, és a cégen belüli tudástranszfer. Embercentrikus, rugalmas munkaszervezés mellett, jelentős energiát fordítunk munkatársaink képzésére, fejlesztésre, fiatal tehetségek bevonzására.

Új munkatársunkat egy dinamikus technológiai vállalkozás várja.

Feladatkör rövid leírása:

A Z elektronika tevékenységét meghatározó minőségirányítási rendszer fenntartása, javítása, és folyamatos fejlesztése. A minőségbiztosítási mérnök szoros együttműködésben dolgozik az egyes egységekért, projektért felelős vezetőkkel. Feladata különösen, hogy biztosítsa és ellenőrizze a cég sikeres működéséhez elengedhetetlen minőségi szabványok által szabályozott feltételeket. A vevőkkel való kapcsolattartárson, reklamáció kezelés mellett, koordinálja új minőségügyi technikák bevezetését, és a projekteknek minőségi támogatást nyújt.

Feladatok:

· Aktív közreműködés az ISO 9001 szabvány szerinti minőségirányítási rendszer fenntartásában, javításában, folyamatos fejlesztésében.

· Belső auditok tervezése, lebonyolítása, termelési egység felkészítése auditokon való megfeleléshez, valamint közreműködés a vevő auditokon.

· Vevői reklamációkezelés, vevőkkel történő kapcsolattartás, intézkedések bevezetése és azok ellenőrzése

· Új minőségügyi technikák bevezetésének koordinálása, a bevezetéshez kapcsolódó oktatás lebonyolítása

· Minőségi támogatást nyújt a gyártási folyamatokhoz és új projektekhez, dokumentációkezelés

· A változások kezelése rendszer szinten, rendszeres és eseti riportok, kapcsolódó adminisztráció elvégzése,

· Szoros együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások:

· Felsőfokú végzettség preferáltan mérnöki területen

· Tárgyalóképes angol vagy német nyelvismeret

· Különféle minőségi módszerek, eszközök ismerete: 8D problémamegoldás, 5-W, Ishikawa Diagram, FMEA, CP, 5S

· ISO 9001:2015 szabvány alapos ismerete

· Nyitottság közös és rugalmas problémamegoldásra, szakmai kihívásokra

· Minőségirányítási szempontok magas szintű, határozott képviselete

· Megbízható, pontos, és önálló munkavégzés

· Hatékony együttműködés teamekkel, és az értük felelős vezetőkkel

· Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office – Excel/Word,Outlook)

Előny:

· Elektronikai gyártás (SMT, THT) területén szerzett tapasztalat.

· ISO 14001, ISO 13485, IATF 16949 és IPC szabványok ismerete

· Az új termékek bevezetésekor az egyes vizsgálati módszerek meghatározásában, PPAP benyújtásában szerezett tapasztalat.

· VDA szerinti termék és folyamat audit tapasztalat

· Mérőeszköz kezelés, metrológiai ismeretek

· SPC ismerete, alkalmazása

Amit kínálunk:

· Versenyképes jövedelem, teljesítmény bónusz, egészségpénztár

· Családias, együttműködést támogató légkör

· Innvációra nyitott munkatársak és vezetés

· Egyéni fejlődést, karriertervezést segítő környezet