Projektgazda beszerzési területre (Project owner – Buyer)

Projektgazdát keresünk Beszerzési területre (Project owner – Buyer) teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • Felelős adott projektek teljes anyaggazdálkodásáért
  • Napi operatív beszerzési feladatok ellátása (beszállítók, visszaigazolások, készlet, árak figyelése)
  • Gyártástervezés támogatása
  • Vevőkkel való kapcsolattartás
  • Beszerzési riportok készítése, frissítése, kezelése
  • Új termékek árazásában való részvétel
  • Árubeérkezés, számlakönyvelés eltéréseinek tisztázása

Elvárások:

  • Önálló munkavégzésre és fejlődésre való képesség
  • Számítógép kezelői ismeretek (Office programok)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Többéves szakmai tapasztalat

Előny:

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP)
  • Német nyelvtudás
  • Gyors tanulási képesség, változó környezethez való alkalmazkodás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Jó munkahelyi légkör és kellemes munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség, szerteágazó ismeretszerzési lehetőségek az elektronikai gyártás minden területéről
  • Változatos projektek, kihívások