Projektvezetőt keresünk

Innováció iránt elkötelezett, dinamikusan növekvő elektronikai fejlesztő-gyártó vállalat keres új munkatársat!

Projektvezető

A Z Elektronika Kft 1997 óta működik Pécsett, mint elektronikai fejlesztő és gyártó cég, a hazai elektronikai ipar egyik meghatározó szereplőjeként. Teljes mértékben magyar tulajdonú vállalkozás vagyunk. A folyamatos fejlesztésnek köszönhetően a legmodernebb technológiával, magas színvonalon nyújtunk szolgáltatásokat az elektronikai fejlesztés, tervezés és gyártás területén. Közel 200 képzett, innovációra nyitott, munkatársunknak köszönhetjük, hogy cégünk a dél-dunántúli régió leggyorsabban növekvő vállalkozása. Sikereinkben fontos szerepet játszik a ránk jellemző csapatkultúra és a cégen belüli tudásátadás. Az emberközpontú, rugalmas munkaszervezés mellett, jelentős energiát fordítunk munkatársaink képzésére, fejlesztésre, fiatal tehetségek bevonására.

Pécsi elektronikai fejlesztő-gyártó vállalat keres Projekvezetőt.

Feladatok:

  • Vevői megrendelések határidőre való kiszolgálásának biztosítása a vevők elvárásainak megfelelően, rendelések státuszának nyomonkövetése, a vevők naprakész informálása
  • A vevők elvárásainak és a gyártási céloknak megfelelően a gyártás nyomon követése
  • Ajánlatkérések készítése
  • Műszaki ajánlat kidolgozása
  • Gyártási határidők figyelemmel kísérése
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevővel
  • Projekt folyamatos nyomon követése
  • Minőségbiztosítás által meghatározott és egyéb, a projekttel kapcsolatos dokumentációk elkészítése, és ezek kiosztása
  • A szerződések és megrendelői igények, kívánságok pontos betartásának ellenőrzése a projektekkel kapcsolatban
  • Ár és kondíciók változásainak követése
  • Új termékek árazásában való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú preferáltan műszaki végzettség
  • Számítógép kezelői ismeretek (MS Office programok ismeret)
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny:

  • Többéves szakmai tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, egészségpénztár
  • Családias, együttműködést támogató légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség